D.A.S Audio

Показавши
Сортування
Акустична система D. A. S. Audio Action 18A-Активний сценічний сабвуфер з інтегрованим підсилювачем ..
Код товару: 69855
36 789 грн. 25 200 грн.
Акустична система D. A. S. Audio Arco 24tw-звукове обладнання професійного класу для використання в ..
Код товару: 69873
5 409 грн. 3 570 грн.
D. A. S. Audio Arco 4TW-поєднує в собі 4-дюймовий вуфер і стійкий до погодних умов, поліпропіленовий..
Код товару: 69871
3 879 грн. 3 150 грн.
Сабвуфер D. A. S. Audio Arco 12 Sub - містить в собі новий 12-дюймовий "dual coil" динамік 122S для ..
Код товару: 69874
13 739 грн. 11 550 грн.
Стельові гучномовці D. A. S. Audio CL 5T-мають поліпропіленові дифузори ( стійкі до вологості і коли..
Код товару: 69888
1 579 грн.
Немає в наявності

Апаратура ДАС аудіо в магазині МузЛайн

Каталог D. A. S Audio складається з високоякісної акустичної апаратури, яка затребувана серед споживачів, як професійного, так і початківця рівня. Обладнання Д.А. С. аудіо поєднало в собі чудові показники довговічності, практичності, функціональності і зносостійкості, що обумовлює його популярність серед споживачів з усіх куточків світу.

Якість D. A. S Audio регламентується міжнародними стандартами і загальноприйнятими сертифікатами, що обумовлює лідерські позиції компанії на світовому музичному ринку. Ціни Д. А. С. аудіо також здатні порадувати найвимогливіших і вибагливих клієнтів, пропонуючи їм широту діапазону, оптимального, як для бюджетної категорії, так і для елітарного сегмента.

Виробник D. A. S Audio

Продаж Д.А. С. аудіо націлена на догодження основним потребам, які диктуються потенційними покупцями, а значить і світовим музичним ринком. Фабрика D. A. s audio безперервно вдосконалює процеси виготовлення, що позитивно відображається на експлуатаційних показниках продукції.

Вибрати Д.А. С. аудіо означає віддати перевагу чудовій апаратурі, яка затребувана серед професійних працівників студій звукозапису, а також серед новачків в сфері твори і відтворення мелодій. Виробництво D. A. S Audio передбачає впровадження актуальних інновацій в поєднанні з перевіреним часом традиціями, що також обумовлює відмінні властивості добротності, надійності, стабільності і якісності звучання.

Історія бренду D. A. S Audio

Купити D. A. S Audio можливо ось уже більше 40 років, що забезпечує відмінні показники, які обумовлені істинно європейською якістю і скрупульозністю, впровадженої в процеси виготовлення. Світові лідери користуються феноменальною популярністю, цехи підприємства, які знаходяться у Валенсії, розміщені на 24000 квадратних метрах, що підтверджує величезні масштаби виробництва.

Кожен пристрій, який створюється фірмою родом з Європи, відрізняється приголомшливою функціональністю і унікальним дизайном, саме тому апаратура затребувана у покупців з усього світу. Виробник Д. А. С. аудіо невпинно піклується про власну репутацію, що сприяє вдосконаленню експлуатаційних переваг продукції, що випускається.

Які товари виробляє?

У великому каталозі європейської компанії D. A. s audio подивитися можна такі товари і позиції:

Вибір і покупка в Музлайн

Якщо ви хочете придбати продукцію Д. А. С. аудіо недорого, доступно і вигідно, слід звернутися в інтернет-магазин Музлайн. Каталог нашої компанії складається з високоякісних виробів від найвідоміших торгових марок з усього світу за оптимальною вартістю. Жителі м. Київ мають можливість купити і в стаціонарному відділенні.

Читати повністю